Kronika Akaszy

Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji.

Zgodnie ze starożytną tradycją indyjską, wszystko, co się wydarza i każda interakcja ze stworzeniem, nie jest bezpowrotnie tracone. Jest to rejestrowane na wyższym poziomie materii dyskretnej. A kosmiczna wersja tego zapisu nazywa się „Kronika Akashy”. I jest to nazwa uniwersalnej bazy danych od tysiącleci istnienia. Zatem przed nami …

Kronika Akaszy

Kronika AkaszySłynna biblioteka liści palmowych Kroniki Akashy powstała w Indiach. Jej skład to zapisane liście palmowe, które zawierają indywidualne, ale też zbiorowe informacje, dostępne dla wszystkich. To zapisane przeszłe, przyszłe lub obecne życie. Są one zachowywane i przepisywane od tysięcy lat przez specjalnie wyszkolonych wtajemniczonych /riszich/.

Ale “Kronika Akaszy” to głównie energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i wszelkiego doświadczenia. To niejako kosmiczny zapis wszystkich doświadczeń całego życia we wszystkich rzeczywistościach. Energia, z której składają się Kroniki Akaszy, jest energią Miłości. Zaś wiedza w niej zawarta jest niejako odciśnięta na subtelnej /dyskretnej/ substancji zwanej Akasza.

Kronika Akaszy jest dostępna wszędzie, w każdym wymiarze, przez cały czas. Każdy z nas może uzyskać dostęp do informacji zawartej w Kronice Akaszy w dowolnym momencie swego życia. To właśnie przebłyski intuicji i świadome przeczucia, pojawiające się w nas każdego dnia.

Każda istota żyjąca we wszechświecie jest współautorem tej kroniki i ma do niej dostęp. Przyczyna jest banalna. Wszyscy jesteśmy stworzeni i połączeni z energią miłości /jesteśmy jednością/, a to dzięki niej powstaje ta właśnie kronika.

Jednak wiele z tych informacji często przekracza możliwości logicznego rozumienia liniowego człowieka. Zawsze świadomość odbiera prawdziwe znaczenie tych kronik. Nie zawsze jest to natychmiastowo zrozumiałe i jasne. Czasem brakuje odpowiednich słów, a innym razem informacja wymaga tzw. czasu, by mogła dojrzeć do zrozumienia.

Wnioski – Kronika Akaszy:

Otóż źródłem całej żywej materii we wszechświecie jest Bóg /świadomość/. Kosmiczna Kronika Akaszy oferuje informacje pochodzące właśnie z boskiego źródła. To źródło zaś nie reprezentuje bezpośrednio życia, ale jest jego odbiciem i obejmuje wszystkie informacje od czasu stworzenia. Dotyczą one zarówno pojedynczych istot, jak i całych społeczeństw, ich działań, związków i możliwości. To odwieczne prawa tworzenia i rozwoju oraz przyczyny i skutku. Prawa te są podstawą stworzenia, wielości ruchów życia w czasie i przestrzeni dobrze uregulowanych.

XVII wieczny astrolog, Johannes Keppler, sformułował takie stwierdzenie: “Geometria istniała przed stworzeniem rzeczy – wieczna jak duch samego Boga – i dostarczyła prototypy stworzenia” (Harmonica Mundi 1619).

„Kronika Akashy to dom pamięci wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji. Jest lustrem wszystkich żywych istot lub technicznym przechowywaniem wszystkich zdarzeń, w tym przyczyny i skutku. To uniwersalna informacja duchowa, pierwotne impulsy wydarzeń od początku stworzenia. Wszystko, co jest, było i będzie, prawdziwe i idealne”.

Podsumowanie – Kronika Akaszy

Ideał jest tu synonimem boskiego porządku, a odpowiedzi są często szokujące, bo nie są po linii naszego nawykowego myślenia. Kronika Akaszy dotyczy ponadczasowej prawdy. Są miejscami, gdzie gromadzą się wszystkie pola, procesy i ich tła – to objaśnienia do zdarzeń.

Ludzie, którzy umieją czytać te kroniki, to na ogół bardzo stare dusze, które poprzez swoją długowieczną świadomość rozumieją i widzą te zapisy.

PS. Żyj tak, jakby życie zostało stworzone dla ciebie.

Źródło: http://www.augustynski.eu/kronika-akaszy/– Pobrane: 21 marca 2019 roku

ostatnie z Bez kategorii

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty Treningi ze mną mogą zmienić Twoje życie. Przygotowałam wszystko co
Ciemna strona

Ciemna strona

Ciemna strona Każdy z nas ma swoja ciemną stronę. Nie oszukuj się
Uzależnienie od emocji

Uzależnienie od emocji

Uzależnienie od emocji. Praktyka Rzeka Zmian w swoich założenia posiada aspekt wyjścia
Praktyka Rzeka Zmian

Praktyka Rzeka Zmian

Praktyka Rzeka Zmian   Pomysł na Praktykę Rzeka Zmian przyszedł mi po
Jestem Bogiem

Jestem Bogiem

Jestem Bogiem. Ja jestem Bogiem, jesteśmy Bogami, ludzie są Bogami, wszyscy są
idź do góry