Pracownia Rozwoju Master Leading – Kraków, Rzeszów, Warszawa

Sesje Indywidualne

Sesje Indywidualne

Każdy z nas jest członkiem wielu systemów. Nasz pierwotny system, to system rodzinny. W rezultacie to z niego czerpiemy, naszą energię życiową. Nawet jeżeli ktoś uważa, że pozostaje od niego niezależny, to nie oznacza, że nie jest w tym systemie obecny. To co ukryte, bywa znaczące.

Sesje indywidualne – Ustawienia Systemowe – Życie i Biznes.


Sesje IndywidualneCzłowiek jest wówczas obecny, ale bez świadomości, że jego serce bije też dla innych. W zasadzie nie mamy możliwości odcięcia się od tego z czego pochodzimy, od źródła. To właśnie nasze pochodzenie, warunkuje nas i tworzy.

Czy nam się to podoba, czy nie, to zawsze do kogoś systemowo jesteśmy podobni.

Życiodajny system rodzinny, rządzi się swoimi prawami. Nie funkcjonuje na zasadzie logiki, którą posługujemy się w powszechnie uznanej rzeczywistości. Posługuje się logiką miłości – „nie ziemskiej miłości”. To właśnie ta miłość, niesie bardzo wiele ze sobą. Talenty, zalety, ale również ograniczenia. Kiedyś takie ograniczenia były być może zaletą w systemie rodzinnym, ale czasy i ludzie się zmieniają.

Bywa tak, że zasady systemowe pozostają takie jakie były. A my w nich i z nimi, dzisiaj, teraz, nie zdając sobie z tego sprawy. Przecież to, co niewiadome, również działa, a nieraz ze zdwojona mocą. Można jednak, z tym pracować.

Sesje Indywidualne

Sesje ustawień systemowych to indywidualna praca nad tym, co ciężko nam przychodzi. Życiowe i biznesowe sprawy takie jak: dostatek, choroby, związki, sukces zawodowy oraz inne. Zawierają one w sobie wiele komponentów, którym można się przyjrzeć i pracować nad nimi.

Nie jest tajemnicą, że ten kto pracuje nad sobą ma szansę na poprawienie jakości swojego życia. Przecież nie ma przypadków jest działanie, albo jego brak. W związku z tym możemy zgodzić się na życie, które prowadzimy, albo nie zgadzać się na to, co mamy.

Jeżeli się nie zgadzamy – poszukujemy rozwiązań.

Ustawienia systemowe stoją za rozwiązaniami.

Na sesję umawiam się telefonicznie lub przez messenger. Kontakt znajdziesz na blogu.

Dla osób z poza Krakowa, Warszawy, Rzeszowa, Polski kontakt odbywa się przez skype lub osobiście jeżeli decydują się oni na podróż w ww. miejsca.

Zapraszam serdecznie na sesje indywidualne.

Marta Kabara-Dziadosz

Dodaj komentarz

ostatnie z Bez kategorii

Rozstanie

Rozstanie

Rozstanie, Medytacja Kiedy przychodzi rozstanie dwojga ludzi, dwie gwiazdy we wszechświecie zmieniają
Moje ciało

Moje ciało

Moje ciało.. Nasze ciało to nasza historia, bo życie prenatalne, poród, własny
Meski punkt widzenia

Męski punkt widzenia

Męski punkt widzenia… na pracę zawodową kobiet bywa różny. Jest to kwestia
Co nam służy

Co nam służy

Co nam służy. Dzisiejszy felieton to moje rozmyślania nad tym co nas
Dobry związek/3

Dobry związek/3

Dobry związek, w kolejnym felietonie. Tym razem o tym, dlaczego nieraz złościmy
idź do góry