Sesje Indywidualne
Sesje Indywidualne

Każdy z nas jest członkiem wielu systemów. Nasz pierwotny system, to system rodzinny. W rezultacie to z niego czerpiemy, naszą energię życiową. Nawet jeżeli ktoś uważa, że pozostaje od niego niezależny, to nie oznacza, że nie jest w tym systemie obecny. To co ukryte, bywa znaczące.

Sesje indywidualne – Ustawienia Systemowe – Życie i Biznes.


Sesje IndywidualneCzłowiek jest wówczas obecny, ale bez świadomości, że jego serce bije też dla innych. W zasadzie nie mamy możliwości odcięcia się od tego z czego pochodzimy, od źródła. To właśnie nasze pochodzenie, warunkuje nas i tworzy.

Czy nam się to podoba, czy nie, to zawsze do kogoś systemowo jesteśmy podobni.

Życiodajny system rodzinny, rządzi się swoimi prawami. Nie funkcjonuje na zasadzie logiki, którą posługujemy się w powszechnie uznanej rzeczywistości. Posługuje się logiką miłości – „nie ziemskiej miłości”. To właśnie ta miłość, niesie bardzo wiele ze sobą. Talenty, zalety, ale również ograniczenia. Kiedyś takie ograniczenia były być może zaletą w systemie rodzinnym, ale czasy i ludzie się zmieniają.

Bywa tak, że zasady systemowe pozostają takie jakie były. A my w nich i z nimi, dzisiaj, teraz, nie zdając sobie z tego sprawy. Przecież to, co niewiadome, również działa, a nieraz ze zdwojona mocą. Można jednak, z tym pracować.

Sesje Indywidualne

Sesje ustawień systemowych to indywidualna praca nad tym, co ciężko nam przychodzi. Życiowe i biznesowe sprawy takie jak: dostatek, choroby, związki, sukces zawodowy oraz inne. Zawierają one w sobie wiele komponentów, którym można się przyjrzeć i pracować nad nimi.

Nie jest tajemnicą, że ten kto pracuje nad sobą ma szansę na poprawienie jakości swojego życia. Przecież nie ma przypadków jest działanie, albo jego brak. W związku z tym możemy zgodzić się na życie, które prowadzimy, albo nie zgadzać się na to, co mamy.

Jeżeli się nie zgadzamy – poszukujemy rozwiązań.

Ustawienia systemowe stoją za rozwiązaniami.

Na sesję umawiam się telefonicznie lub przez messenger. Kontakt znajdziesz na blogu.

Dla osób z poza Krakowa, Warszawy, Rzeszowa, Polski kontakt odbywa się przez skype lub osobiście jeżeli decydują się oni na podróż w ww. miejsca.

Zapraszam serdecznie na sesje indywidualne.

Marta Kabara-Dziadosz

Dodaj komentarz

ostatnie z Bez kategorii

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty Treningi ze mną mogą zmienić Twoje życie. Przygotowałam wszystko co
Ciemna strona

Ciemna strona

Ciemna strona Każdy z nas ma swoja ciemną stronę. Nie oszukuj się
Uzależnienie od emocji

Uzależnienie od emocji

Uzależnienie od emocji. Praktyka Rzeka Zmian w swoich założenia posiada aspekt wyjścia
Praktyka Rzeka Zmian

Praktyka Rzeka Zmian

Praktyka Rzeka Zmian   Pomysł na Praktykę Rzeka Zmian przyszedł mi po
Jestem Bogiem

Jestem Bogiem

Jestem Bogiem. Ja jestem Bogiem, jesteśmy Bogami, ludzie są Bogami, wszyscy są
idź do góry